Wake Club z.ú.
Na Václavce 1202/10, 150 00 Praha 5
info@wakepark.cz
+420778500800
www.wakemag.cz

Projekt Wakepark.cz jsme pro vás připravili na základě našich 15letých zkušeností s cestováním za wakeboardingem a to nejen po České a Slovenské republice, ale i do zahraničí. Přesně si pamatuji situace, kdy jsme v době, když ještě nebyl FB a internet nebyl úplně vyladěný, když jsme jeli třeba do Japonska s hledali místo kde se dá wakeboardovat.

Ale i na úplně začátky našeho „wejkování“, když jsme nevěděli kam vyrazit v ČR. No ono vlastně je to do dnes, protože do této chvíle neexistoval žádný ucelený seznam míst, natož vyhledávač. Na většině míst, které zde najdete jsme byli osobně a udělali report formou videa. To je vždy přiloženo v detailu lokace.

Je pravda, že i my jsme se tím prokousávali pár let něž přišli na to, jak to uchopit. Snad se nám to tedy teď, aspoň do nějaké míry, podařilo. A Přineseme vám tímto webem, ulehčení v přemýšlení, kam za sportem a zábavou. Samozřejmě nejsme velká firma s kapitálem a tak děláme vše na koleni. Proto velmi oceníme, když nám dáte jakýkoliv podnět, jak tento web vylepšit a doplnit či upravit. A děkuji všem, kdo se kdy na tomto projektu podílel.

Užívejte a vidíme se třeba u vody.

Jiri Heller Wake Club z.ú.

Více wakeboardingu

Wakemag.cz

Největší magazín o wakeboardingu

Liquidforce.cz

Distributor pro Českou a Slovenskou republiku

Wakehostivar.cz

Vlek na hostivařské přehradě v Praze

Wakechomutov.cz

Vlek v Chomutově